• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Захотів сам створити світ, в якому б ніколи не було сумно: 8-класник Роман Зима про свою першу казку


реклама

Захотів сам створити світ, в якому б ніколи не було сумно: 8-класник Роман Зима про свою першу казку

 

Комп’ютерна гра з програмним кодом у дитячій казці.

Учасник першої майстерні казок, чий твір високо оцінили як друзі, так і наставники, 8-класник Роман Зима з книжками ще від раннього дитинства і вже не уявляє без них свого життя. Каже, перечитав чимало видань і з бібліотеки імені Довженка. Аж потім захотів і сам створити світ, в якому ніколи б не було сумно.Маючи хорошу фантазію і можливість дізнатися більше про історію та легенди міста від фахівців, хлопець швидко перейшов від мрій до справи, і сів за написання.

Загалом на його першу серйозну казку про Чернігів, що разом із творами інших дітей, увійшли до збірника пішло близько тижня. Надихали на роботу фільми та пригодницька література.

Єдине, про що переживав, чи сподобається читачам. Про те, щоб присвятити своє життя письменництву, зізнається, інколи задумується. Однак, поки що бачить себе програмістом, який створює відеоігри. Його казка – це один із проєктів, що може бути втілений не лише на папері.

Роман Зима, учасник майстерні казок, захоплюється письменництвом і програмуванням: «У мене була ідея екранізувати цю книгу у вигляді комп’ютерної гри. Власне я і хотів створити цю гру, але невистачило досвіду, тому не зміг. Але я вчуся, дивлюся відеоуроки, і, можливо, колись створю».

Нині Роман виношує ідею свого наступного твору, шукає для себе нових авторів і намагається читати не менше години вдень, бо це розвиває уяву, дає нову інформацію та збагачує лексику. І впевнений, що справжній письменник, день якого світ відзначає 3 березня, має розказувати про важливі для нього та кожної людини речі, не залежно від жанру та форми.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Зима, казка, майстерня казок, «Дитинець»

Добавить в: