• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нове скликання Молодіжної ради при міському голові почало свою роботу


реклама

Нове скликання Молодіжної ради при міському голові почало свою роботу

 

Нове скликання Молодіжної ради при Чернігівському міському голові почало свою роботу.

21 представник та представниця шкіл, профтехосвіти, вишів та громадських організацій Чернігова працюватимуть над покращенням молодіжної політики міста.На установчому засіданні 2 березня вони познайомилися одне з одним і поділилися баченням, що би хотіли зробити.

Денис Домоцький, представник Молодіжної ради при міському голові: «На жаль, в Чернігові досі немає такого крутого, потужного фестивалю. Як, наприклад, «Захід фест» на західній Україні. Або «Бандерштат». Який не лише музичний, а й з локаціями: поетичними, виховними. У нас дуже красива природа, дуже хороший клімат, ми можемо з квітня по жовтень реалізовувати ці проєкти. Тим паче зараз у нас є скейт-парк, то можна все це поєднати з екстремальним видом спорту. Мені взагалі здається, за цією урбан культурою майбутнє».

Юлія Білогур, представниця Молодіжної ради при міському голові: «Хотілося б створити якийсь освітній хаб для молоді. І популяризувати робочі професії. Тому що все-таки за робочими професіями майбутнє. Юристів, викладачів, так само педагогів, дуже багато. А щодо робочих професій, то у нас, на жаль, велика прогалина. Тому профорієнтація в освітніх хабах, куди будуть приходити майстри, викладачі навчальних закладів, розповідати про професію, проводити курси успішної кар’єри».

Муніципалітет бачить в Молодіжній раді партнерів, порадників і рушійну силу в реалізації перш за все молодіжної політики. При цьому не обмежує. Адже місто розвивається для майбутніх поколінь і залучення молоді в процес буде корисно всім сторонам, йшлося на засіданні.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Чернігів дійсно за останні 5 років зробив кроки в напрямку розвитку і спортивної інфраструктури, і молодіжного дозвілля. Зрозуміло, що дуже багато ще по переду. І неправильно, коли чиновники, наприклад, міська рада, визначають самі, що потрібно зробити, як потрібно зробити для молоді. А треба це робити спільно. Тому в першу чергу ми бачимо в Молодіжній раді при міському голові такий конструктивний орган, спільно з яким ми би робили ті проєкти, які зроблять життя молоді в Чернігові цікавішим, комфортнішим і безпечнішим. Це наша головна мета».

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Основна мета – поряд з іншими, безперечно важливими питаннями, зробити все, щоб молодь залишалася в місті Чернігові. Міський голова, депутати, всі працюють над цим, щоб зробити місто комфортним і перспективним. Тому що, якщо в Чернігові не буде перспективи, то дійсно молодь буде виїжджати, тоді про розвиток і спорту, і медицини, і культури не буде йти мова. Тому працюємо на розвиток міста з вашою підтримкою».

Перша Молодіжна рада створена за ініціативи міського голови Владислава Атрошенка працювала з осені 2018 року. Її керівниця прийшла на установче засідання наступників, аби поділитися досвідом і напрацюваннями.

Аліна Сіра, голова Молодіжної ради при міському голові Чернігова (1 каденція): «Коли запитували: «А що ви робите?» Мені відверто хотілося сказати: шишки набиваємо. Тому що не було так багато асоціацій, платформ, де можна було подивитися або піддивитися. Зараз цього вдосталь. Зараз я можу чимось поділитися, познайомити з асоціаціями Молодіжних рад, познайомити з головами Молодіжних рад, тобто вже є дуже солідне підґрунтя задля плідної праці».

Координацію Молодіжної ради здійснює Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Секретар міської ради запевнив учасників та учасниць, що владні кабінети відкриті для їхніх ідей в будь-яких галузях життя міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжна рада, «Дитинець»

Добавить в: