• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Повені не буде

 

Цьогоріч високої води на річці Десна очікувати не варто. Повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.Григорій Годун, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «На річці Десна рівень води за тиждень упав на 5 см. З понеділка почала надходити інформація по Брянську. Там теж вода піднімається на 1 см кожну добу. Ми бачимо рівний схід води. Очікуємо 480-520 см над нулем поста. Вихід у заплави – 700. Тож по Десні все проходить рівно».

При цьому більш предметно про це стане відомо у середині березня. Тоді буде повна інформація від обласного Гідрометцентру, проінформував на оперативній нараді Григорій Годун. На річці Стрижень теж все за планом.

Григорій Годун, начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР: «Протягом цих днів було скинуто воду з річки Стрижень на півметра. Контроль здійснює Деснянське басейнове управління. Небезпеки немає. Тих людей, які зараз виходять на лід, відправляємо назад».

Нагадаємо, перебувати на льоду на річці Стрижень під час спуску води на дамбах небезпечно, - акцентують рятувальники.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: річка Десна, повінь, Григорій Годун, Стрижень, «Новий Чернігів»

Добавить в: