• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дрифтер посеред міста. Поліція притягнула до відповідальності водія-лихача


реклама

Дрифтер посеред міста. Поліція притягнула до відповідальності водія-лихача

У Прилуках небезпечні маневри на перехресті і на швидкості мало не спричинили аварії. Увечері водій легкового авто дрифтував просто посеред міста.Відео, як на дорозі навпроти центральної площі керманич «Субару» нарізає круги на швидкості оприлюднили прилучати у соціальних мережах. Разом із тим, очевидці одразу звернулися до поліції.

Юлія Жукова, речник Прилуцького відділу поліції: «Увечері 24 лютого до поліції надійшло повідомлення від обурених мешканців, які повідомили, що невідомий на автомобілі здійснює небезпечні маневрування біля центральної площі Прилуки. Правоохоронці миттєво зреагували на виклик. На пошуки даного автомобіля були задіяні сили та засоби поліції».


З відео бачимо, що дрифтер спочатку виписував колесами кола посеред дороги. А згодом, петляючи, поїхав геть. Своїми діями порушник створював аварійну ситуацію та наражав на небезпеку як пішоходів, так і учасників дорожнього руху.

За подібне лихацьке водіння, правоохоронці Прилуцького районного відділу поліції склали на керманича протокол.

Юлія Жукова, речник Прилуцького відділу поліції: «За частиною 4 статті 122 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» - порушення правил дорожнього руху, що спричинили створення аварійної обстановки, тягнуть за собою накладення штрафу до 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року. Правоохоронці вилучили у порушника водійське посвідчення та скерували матеріали справи до суду».

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дрифт, порушення, ТК «Прилуки»

Добавить в: