• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У 2020-му через епідемію COVID-19 місто недоотримало 176 млн грн. Які галузі недофінансували?


реклама

У 2020-му через епідемію COVID-19 місто недоотримало 176 млн грн. Які галузі недофінансували?

Недонадходження у 176 мільйонів гривень. Саме стільки коштів через карантинні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусної інфекції, недоотримав міський бюджет Чернігова у 2020 році. Звіт про виконання якого затвердили на сесії 25 лютого.Як повідомила керівниця фінансового управління, з огляду на зменшення дохідної частини відповідно до запланованої, корегувалися і видатки по різних сферах. І майже половину суми, а саме 88,8 мільйонів гривень було знято ще у квітні по тих статтях, що були або ще не розпочаті, або закриті.

Олена Лисенко, начальниця фінансового управління: «Якщо розглядати по галузях, то 26 мільйонів знімалося з освіти, 2,5 мільйони – з культури, 1 мільйон – з управління у справах сім’ї, молоді та спорту, 16 мільйонів – з ЖКГ, 35 мільйонів – з управління капітального будівництва, і з заробітної плати органів місцевого самоврядування навіть знімалося майже 4 мільйони».

Що стосується охорони здоров’я, то при затвердженні і секвестрі кошторису, призначення на цю галузь у місті не зменшували. Вже на кінець опалювального сезону заклади мали економію по енергоносія. Також залишився ресурс, який закладався на зарплати медикам на випадок того, що не надійдуть кошти за реформою від Національної служби здоров’я.

Олена Лисенко, начальниця фінансового управління: «Якщо були звернення від головного розпорядника коштів Управління охорони здоров’я, вони спрямовувалися на напрямок ковіду, і закупалося відповідне обладнання. Це якби у нас були резервні кошти на цю галузь».

Загалом доходи міського бюджету у минулому році сягали 2,6 мільярда гривень, з яких 2 мільярди спрямували на видатки загального фонду і 600 мільйонів – спеціального. За кредитуванням витратили майже 2,5 мільйони гривень.

При цьому Чернігів має мінімальні борги, і відповідно, чи ненайліквідніший бюджет, в порівнянні з іншими містами України.

Серед понад 20 питань порядку денного депутати підтримали внесення змін до діючої програми розвитку електротранспорту. А саме, розробку спільно з «Чернігівською політехнікою» нової транспортної моделі міста. Так, фахівці мають на основі даних пасажиропотоку проаналізувати, як змінити маршрути і скільки додати машин на ті чи інші, аби зробити мережу максимально ефективною.

Крім того, цього дня заслухали депутатські запити. А начальник КП «Паркування та ринок» Микола Гоголь відповів на запитання громади.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія міськради, Олена Лисенко, «Дитинець»

Добавить в: