• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Всі чернігівські школи отримали в подарунок історичну гру-квест «300 фейкоборців»


реклама

Всі чернігівські школи отримали в подарунок історичну гру-квест «300 фейкоборців»

Перевіряти і аналізувати інформацію, джерела і знати, що таке мова ворожнечі. Медіаграмотності в чернігівських школах відтепер вчитимуть за допомогою історичної настільної гри-квесту «300 фейкоборців».Набори 26 лютого презентували і вручили по комплекту чернігівським ЗНЗ в інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені Лазаревського.

Гру-квест розробили спільно викладачки інституту історії та міського центру професійного розвитку педагогічних працівників в рамках проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». В січні цього року студенти та студентки інститут історії грали в неї онлайн. І вже застосовують знання на практиці.


«300 фейкоборців» вже випробовували на собі і учні та учениці загальноосвітніх закладів. Оскільки її можна адаптувати для різного віку, змагатися між собою або разом йти до спільної мети.

Всередині набору є інструкція, картки для гри. Набори можна додрукувати. А для бажаючих, викачати для себе абсолютно безкоштовно електронну версію з сайту інституту історії і соціогуманітарних дисциплін.

За допомогою битви інфо-правди, з медіа брехнею у «300 фейкоборцях» її розробниці сподіваються зацікавити дітей у легкій і сучасній формі вчитися медіа грамотності.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квест-гра «300 фейкоборців», медіаграмотність, «Дитинець»

Добавить в: