• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чемпіонат області з дзюдо зібрав на татамі близько сотні учасників з різних куточків Чернігівщини


реклама

Чемпіонат області з дзюдо зібрав на татамі близько сотні учасників з різних куточків Чернігівщини

У Чернігові на базі спортивного комплексу «Спартак» вперше в цьому році проходили змагання з дзюдо. Чемпіонат області зібрав на татамі близько сотні учасників різних вікових категорій – хлопців і дівчат до 18 років з різних куточків Чернігівщини.16-річна Єлизавета Шевченко улюбленим спортом займається 5 років. За цей час в активі спортсменки вже є чимало нагород. Останню виборола тиждень тому на змаганнях у Києві. Сьогоднішні змагання для дівчини також пройшло успішно. Вона тричі виходила на татамі, продемонструвала якісну боротьбу, виборола почесне перше місце і завоювала путівку до Сум. Ліза зізнається, перемога далася не важко.

Серед переможців турніру і чернігівець Олександр Теретон. Хлопцю лише 16, а за плечима вже безліч перемог на всеукраїнських змаганнях. Сьогодні дзюдоїст вдало завершив свій виступ і отримав першість. Скарбничка нагород Олександра поповнилася черговою медаллю. Дзюдо для юного спортсмена, то все. Хлопець мріє вступити до спеціалізованого вишу і назавжди пов’язати своє життя зі спортом.

Чемпіонат області видався запеклим та напруженим. Більшість золотих медалей чемпіонату вибороли вихованці чернігівського клубу, друге місце за результатами посіли учасники з Ніжина, третє розділили між собою Прилуки, Ріпки та Бобровиця. Загалом же всі дзюдоїсти показали відмінний результат і достойну підготовку.

За результатами сьогоднішніх поєдинків, у федерації дзюдо сформують збірну Чернігівщини, яка і буде представляти наш регіон на чемпіонаті України у Сумах 18 березня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дзюдо, чемпіонат області, «Новий Чернігів»

Добавить в: