• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Калюжі, струмки та потоки: у Чернігові люди потерпають від талого снігу, який звозили на полігон


реклама

Калюжі, струмки та потоки: у Чернігові люди потерпають від талого снігу, який звозили на полігон

Калюжі, струмки, подекуди потоки води. Потепління спровокувало стрімке танення снігу у Чернігові. Плюсова температура вище 5 градусів тримається два дні.
Як справляються з наслідками потепління люди, та який прогноз дають синоптики, про це у сюжеті.Це вулиця Генерала Авдєєнка. Вона у низині. Тут одним із перших відчувають наслідки танення снігу.

Ганна Федоренко, жителька вулиці Генерала Авдєєнка: «Ось тут у нас постійно річка. Тут вище, а тут нижче. Усе біжить туди в город. Було років 3 тому, що я навіть картоплю не копала, бо вода вся позливала і картопля погнила».

Місцеві жителі перевзулися у гумові чоботи.

Раїса Чечуга, жителька вулиці Генерала Авдєєнка: «Кожен рік тут у нас така дорога. Після дощу великого теж саме».

Микола Чечуга, житель вулиці Генерала Авдєєнка: «Весною так я не знаю кудою треба йти. Коли сніг розтає, зовсім не пройдете тут. У погребі тут завжди по пояс води».

Людмила Нікітченко, жителька провулку Тичини: «У нас високий рівень стояння ґрунтових вод, у нас піднімається вода, переливається ставок. У нас у погребах вода, під підлогою вода, грибок».

Найбільше потерпає від повноводдя та опадів жителька вулиці Генерала Авдєєнка Валентина Дорошенко, кажуть місцеві жителі.


Валентина Дорошенко, жителька вулиці Генерала Авдєєнка: «Зараз піде вода. Куди їй іти. Вона піднімається нам у двори і у хати. У тому році що було. Тут машина стояла викачували, у хатах викачували. До цих пір не висохло за літо у хаті. А тепер що буде, як повивозили з усього міста. Ми що тут смітник, чи що? Хтось же ж вивозить цей сніг з центру, хтось же ж дає вказівку».

Цього року на ділянку на вулиці Тичини звозили сніг з усього міста.

Владислав Савинок, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «АТП-2528»: «Цю ділянку нам визначало Управління ЖКГ. З вівторка, 23 числа, ми туди сніг не возимо».

Людмила Нікітченко, жителька провулку Тичини: «Ось дивіться, вона стікає прямо на городи людям. Якщо будуть дощі – це буде просто потоп».

Грунт не промерз, він добре поглинатиме вологу, сказав начальник обласного Гідрометцентру Руслан Овсєєнко.

Руслан Овсєєнко, начальник Чернігівського обласного центру з гідрометеорології: «На 20 лютого, за даними снігозйомок, запаси води в сніговому покриві перевищують середній показник. Складають 130-150%. Але грунт не промерзлий».

Сніг залягає рівномірно по всій території області. На малих річках та тимчасових водотоках буде суттєве підвищення рівня води, каже начальник Гідрометцентру.

Руслан Овсєєнко, начальник Чернігівського обласного центру з гідрометеорології: «Все що знаходиться в заплавах, біля заплав, дачні ділянки чи житлові будинки, в порівнянні за наслідками по малих річках, це наслідки 2018 року».

Станом на сьогодні, 26 лютого, працівники АТП-2528 очистили від снігу зливові лотки і канави на вулицях Декабристів та Ревуцького. На дамбах річки Стрижень в районі вулиць Героїв Чорнобиля, Береговій та Єськова почалося скидання води.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сніг, потепління, потоп, полігон, вулиця Генерала Авдєєнка, Руслан Овсєєнко, підтоплення, UA: Чернігів

Добавить в: