• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Туристам у Чернігові незабаром запропонують скористатися City card


реклама

Туристам у Чернігові незабаром запропонують скористатися City card

 

Туристам у Чернігові незабаром запропонують скористатися карткою, яка зробить знайомство з містом не лише цікавим, а й більш заощадливим для їх гаманців.У Туристично-інформаційному центрі зібрали готельєрів, рестораторів та представників музеїв, аби презентувати City card та обговорити умови співпраці, і головне привілеї, які вони можуть запропонувати гостям нашого міста.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Ресторації, які занесені в базу інформаційного центру «Каталог туристичних об’єктів», закладів харчування і розміщення, в переважній більшості погодилася на те, щоб прийти на першу зустріч і обговорювати це. Крім того, перевізник, з яким ми вже раніше починали робити певного роду туристичні продукти, вони також погодилися. Наразі йдуть перемовини з музеями і з фірмами таксі».

Наявність подібної картки в містах Європи гарна практика. Вона дає туристу низку переваг у вигляді знижок в музеях, кафе чи готелях. В Україні це ж радше виключення. І то лише у вигляді пластикового носія інформації, який можна придбати у місцях торгівлі, аби Туристично-інформаційних центрах.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Якщо говорити про Чернігів, то ми йдемо трошки іншим шляхом. Ми вели досить довго перемовини з розробниками. І розуміємо, що пластикова картка можливо трошки відходить на другий план. В якому контексті? Наші музеї не завжди інноваційні в підходах до роботи з туристами і не всі мають спеціальні пристрої задля того, щоб зчитувати картки. Завантажувати їх, одразу їх придбати – буде складнувато, очевидно».


Чернігівський ТІЦ пропонуватиме гостям скористатися мобільним додатком, який розробляли для європейських міст. І який вперше запрацює в нашій країні на території Чернігова. Під час зустрічі власне й відбулася презентація цього додатку.

Представники сфер обслуговування про ідею такої співпраці говорять наступне.

Андрій, адміністратор кафе: «В принципе, это новый поток людей, это та же реклама – как нам, так и всему городу».

Ольга, представниця готельно-ресторанного комплексу: «Ми дуже раді пітримувати місцеві органи в плані розвитку будь-яких туристичних послуг. Ми готові надавати знижку на проживання гостям, які будуть приїжджати і користуватися цією картою».

Після погодження всіх деталей співпраці, необхідна інформація буде розміщена у мобільному додатку, який планують запустити разом з новим туристичним сезоном вже цієї весни.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: City card, Чернігівський ТІЦ, туристична картка, Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в: