• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові на Кільцевій люди розвішують на деревах ліхтарі – на вулиці зовсім немає освітлення


реклама

У Чернігові на Кільцевій люди розвішують на деревах ліхтарі – на вулиці зовсім немає освітлення

Жителі вулиці Кільцевої у Чернігові розвішують на деревах ліхтарі, щоб у сутінках повертатися додому. На вулиці зовсім нема освітлення, а рух транспорту інтенсивний.Вулиця Кільцева не освітлюється, і у вечірній час водії не бачать пішоходів навіть на зебрі. Тротуар почищений лише з однієї сторони, люди вимушені йдти вздовж дороги. 23 лютого тут сталася аварія, в якій загинула 68-річна жінка. Вона поверталася з роботи з обласної лікарні, де працювала санітаркою.

На петицію мешканців садового товариства «Роднічок», щоб там встановили освітлення, відповіли, що в бюджеті на це немає грошей.

У вечірній час тут можна помітити прожектори на деревах.


«Люди самі купують та вішають ліхтарі на дерева. Підводять електрику від будинків. Для того, щоб освітлити хоч якийсь відрізок даної дороги», – розповів Олексій Кривов.

За минулий рік на вулиці Кільцевій сталося 29 ДТП. За даними патрульної поліції, від початку 2021 року на вулиці Кільцевій сталося дві аварії, в яких травмувалися пішоходи та одна жінка – загинула.

Начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц сказав, що освітити Кільцеву планують цього року. За його словами, після ремонту дороги планують і облаштування пішохідних переходів на вулиці Кільцевій.

Пішоходів же закликають носити світловідбиваючі елементи на одязі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кільцева, освітлення, транспорт, пішохідний перехід, UA: Чернігів

Добавить в: