• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові учасники туристичного проєкту отримуватимуть знижки в таксі та готелях


реклама

У Чернігові учасники туристичного проєкту отримуватимуть знижки в таксі та готелях

 

У Чернігові, в туристичному інформаційному центрі, обговорили можливості з впровадженням City Card.«City Card – це картки для туристів. Уся Європа ними користується. Міста Львів, Київ також мають ці картки. Це певні переваги для туриста. Певний перелік знижок, які він може отримати, коли купує з City Card», – Катерина Литвин, заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради.

Зазвичай City Card як пластикова картка коштує грошей. Для Чернігова ж це буде безкоштовно, але не у формі картки.


«Чернігів – це перше місто, яке отримає не пластикову картку, а додаток, який можна завантажити будь-кому й одразу отримати перелік переваг… що можна побачити в нашому місті, отримати знову ж таки зі знижкою», – Катерина Литвин, заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради.

Отримати «картку» можна буде за QR-кодом у закладах-партнерах чи в партнерському транспорті, та й у самому туристичному центрі.

Наразі організатори запровадження «картки» ведуть перемовини з потенційними учасниками – перевізниками, закладами харчування, готелями, музеями тощо, тобто тими, хто надаватиме бонуси. Випустити «картку» планують до початку туристичного сезону.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівський ТІЦ, City Card, Катерина Литвин, Cheline TV

Добавить в: