• Брухт ДальнобойСервис


реклама

«Happy-мяу» для Мурчика

150 кг круп та сухого корму, собачі атрибути, ліки і навіть декор. Всеукраїнська акція допомоги безпритульним тваринам «Happy-мяу» для Мурчика» згуртувала у єдину команду педагогічний, батьківський, дитячі колективи дошкільного навчального закладу №26.Ірина Ушенко, вихователь ДНЗ №26: «Така акція дуже корисна та необхідна в нашому суспільстві. Тим паче у початковій ланці дошкілля, щоб дітки привчалися піклуватись про тварин. І щоб не було в нашому місті стільки багато безпритульних собак і котиків».

Аня, вихованка ДНЗ №26: «Хочу підтримати безпритульних киць і собачок».

Більше 2 тижнів у дитсадку працювали майстерні умілих рук. Дітвора разом з вихователями виготовляли картини з зображенням собачок та котиків. Паралельно майстер-класи вдома проводили і батькам. Декор для реабілітаційного центру безпритульних тварин нікого не залишив байдужим. Потурбувалися учасники акції доброти і про смаколики для чотирилапих.

Люда, вихованка ДНЗ №26: «Котики і собачки – це друзі людей. Деякі живуть на вулиці без господарів і їм важко здобути собі їжу, тому люди повинні допомагати цим тваринам. Я зі своїми друзями і батьками приносили корм до дитсадка, а потім волонтери роздавали цей корм тваринам, які його потребували».

Ірина Ушенко, вихователь ДНЗ №26: «За допомогою наших батьків та дітей ми зібрали дуже багато корму, крупи, іграшок, ліків».

У дошкільному навчальному закладі №26 маленьким вихованцям проводили і пізнавальні заняття, які допомагають виховувати у дітлахів дбайливе ставлення до тварин, вчать особливостям догляду за чотирилапими друзями.

Ірина Ушенко, вихователь ДНЗ №26: «Дітки й перевтілювалися, були котиками і собачками. Також вони лікували іграшкових тваринок. Будували для них житло».

Подарунки для безпритульних тварин вихованці дитсадка передавали усі разом. Дівчатка і хлопчики дбайливо завантажували авто. Потепліє – обов’язково відвідаємо пухнастиків, пообіцяли діти.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дошкільнята, безпритульні тварини, допомога, ТК «Прилуки»

Добавить в: