• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Прилуках епідситуація стабільна


реклама

У Прилуках епідситуація стабільна

Прогнозованого медиками піка захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей у лютому, ми не дочекалися. Про це свідчить статистика та фактично відсутність черг біля кабінетів лікарів-педіатрів.Анна Худолій, в. о. директора Прилуцької міської дитячої лікарні: «П’ятниця показала 38 відвідувань саме з діагнозом ГРЗ у закладі. Окрім цього, ще близько 50 відвідувань – фарингіти, трахеїти, ларинготрахеїти. Тобто дітки хворіють. Поки що діагнозу «грип» у нас не виставлялося».

Щоденний моніторинг відвідування учнями навчальних закладів, вихованцями дитсадків підтверджує медичну статистику за 3 дні занять.

Ольга Колошко, в. о. начальника Управління освіти: «Відсоток відвідування учнями закладів дошкільної освіти становив близько 68%. Що стосується учнів у закладах загальної середньої освіти, якщо в п’ятницю ми констатували, що відсоток захворюваності учнів на грип, ГРВІ та інші захворювання складав 12%, то з понеділка цей відсоток зменшився. У понеділок, вівторок ми маємо захворювання на рівні 9,5 від загальної кількості учнів».

За останні місяць не зафіксовано і жодного випадку захворювання на COVID-19 серед вихованців дитсадків, учнів шкіл, гімназій міста.

Попри стабільні показники захворюваності на грип, ГРВІ, COVID-19 лікарі радять не розслаблятися. Аби вберегтися від інфекцій, варто дотримуватися елементарних санітарних вимог. Особлива увага режиму дня та раціональному харчуванню.


Анна Худолій, в. о. директора Прилуцької міської дитячої лікарні: «Діти повинні бути в провітрюваних приміщеннях. Вони повинні гуляти на свіжому повітрі. Вони повинні харчуватися раціонально, тобто отримувати і вітаміни, і мікроелементи, і м’ясо, і рибу».

Обов’язкові прогулянки і розваги. Щоправда все має бути в міру, говорять лікарі.

Анна Худолій, в. о. директора Прилуцької міської дитячої лікарні: «Дитина не повинна переохолоджуватися. Вона не повинна промокнути повністю. А якщо ж це сталося, то її потрібно забирати додому, для того, щоб вона швидко зігрілася».

Перевірений захист від грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій – вакцинація. Ще на початку осені минулого року щеплення від грипу зробили близько 30% маленьким прилучанам. Результат не забарився.

Анна Худолій, в. о. директора Прилуцької міської дитячої лікарні: «Ці дітки дійсно не хворіють в такій кількості, як хворіли до цього».

Аби убезпечити дітей від хвороб, дорослим варто бути прикладом для своїх дітей: дотримуватися правил особистої гігієни, гігієни сну, харчування, правильно сплановувати день і не забувати про відпочинок.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: грип, ГРВІ, Анна Худолій, ТК «Прилуки»

Добавить в: