• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реєстрація авто у автосалоні: новий сервіс від МВС


реклама

Реєстрація авто у автосалоні: новий сервіс від МВС

 

Зареєструвати нове авто прямісінько в автосалоні.

Міністерство внутрішніх справ ініціювало новий сервіс спрямований на спрощення процедури придбання нового транспортного засобу та його реєстрації.Микола Гайдай, начальник ТСЦ 7442: «Якщо раніше було так, людина приїжджає в сало і обирає собі автомобіль, проплачує кошти. На цей автомобіль видаються транзитні номерні знаки. Після цього з цими номерними знаками і пакетом документів, які видавав автосалон, людина звертається в сервісний центр. В сервісному центрі вона реєструється в електронній черзі, робить проплати. Адміністратор перевіряє по всіх базах цей транспортний засіб. Потім видаються номерні знаки і свідоцтво про реєстрацію на транспортний засіб».

Відтепер нові зміни до постанови уряду дають громадянам змогу зареєструвати придбане авто в автосалоні та отримати повний комплект документів, номерних знаків, без відвідування сервісного центру.

Микола Гайдай, начальник ТСЦ 7442: «Перевірка всіх баз буде йти через МВС. І в цей же день людина отримає свідоцтво про реєстрацію, номерні знаки на цей транспортний засіб. Тобто тепер вона вже не звертається до нас, вона не стає в електронну чергу, до нас вже не їде, а за один день це питання вирішується. Навіть за півдня, тобто як тільки людина вибрала авто і проплатила кошти, то вона відразу береться, так би мовити, в роботу. В решті, людина із задоволенням повертається додому на транспортному засобі».

Нововведення Міністерства внутрішніх спав черговий крок до створення сучасного державного сервісу, що передбачає, перш за все, заощадження часу та ресурсів.

На сьогоднішній день Територіальний сервісний центр 7442 повністю готовий до нового алгоритму роботи.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автосалон, свідоцтво про реєстрацію, автомобіль, сервісний центр, Микола Гайдай, ТК «Прилуки»

Добавить в: