• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Слова вірша Лесі Українки речитативом і з кліпом. У 27 школі святкують 150-річчя класикині


реклама

Слова вірша Лесі Українки речитативом і з кліпом. У 27 школі святкують 150-річчя класикині

 

Дні народження визначних українських письменників і письменниць можна відзначати сучасно. У 27-й школі до 150-річчя Лесі України презентували реп-відеокліп на вірш класикині.Ідея народилася швидко. І навіть вірш був, який можна начитати.

От тільки довелося переконати завуча з виховної роботи, котрий поза стінами школи відомий чернігівський репер, таки поєднати обидва захоплення.

Денис Домоцький, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ №27: «Я взагалі не дуже хотів би поєднувати реп і школу. Всі ці 11 років у мене вдавалося це розмежовувати. Але, коли Катерина сказала, що є такий класний вірш, який можна покласти на музику. То ми послухали, знайшли музику. Я послухав, і вирішив, що дійсно можна це зробити».

Далі все зробили дуже швидко. Дня вистачило, щоб записати трек, зробити звук, відзняти і навіть змонтувати відео. Це не перша відеоробота виконана учнями і ученицями цієї школи.

Відеокліп відправляють на конкурс.


Денис Домоцький, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ №27: «Це конкурс імені Марії Фішер-Слиж. Вона була другом моєї родини. Коли моя дружина Катерина сказала, що є такий конкурс, ми вирішили, що нам треба обов’язково взяти в ньому участь».

До іншої номінації подадуть малюнок – портрет Лесі України, створення котрого ми бачимо протягом всього відео.

Денис Домоцький, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ №27: «Портрет цей малювала наша учениця з 7Б класу Аня Кунтиш. Це була одна із фішок. Ми спочатку думали таймлапсом просто під музику малювати портрет, а потім зранку, коли йшли на роботу, я кажу, а ще можна зробити за допомогою дітей текстовий супровід».

Результати конкурсу мають оприлюднити 10 квітня. Тим часом в 27 школі планують з наступного навчального року відновити роботу шкільного телебачення.

Кліп є у вільному доступі.Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №27, Леся Українка, кліп, реп, Денис Домоцький, «Дитинець»

Добавить в: