• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові планують купити комунальний евакуатор. Чи потрібен він місту?


реклама

У Чернігові планують купити комунальний евакуатор. Чи потрібен він місту?

 

У Чернігові планують купити комунальний евакуатор. Про це Суспільному повідомив міський голова Владислав Атрошенко. Евакуатор буде на балансі АТП-2528.



Про закупівлю евакуатора для того, щоб прибирати неправильно запарковані автівки заговорили під час негоди.

«Були відповідні погодні умови, де вже бажано було б мати цей евакуатор вже зараз. Тому ми прийняли рішення, що потрібно вносити відповідні зміни. Перед цим ми хотіли, щоб цим займався бізнес. Попередні були розмови, щоб бюджет не платив гроші за це. Бізнес зважив "за" і "проти" та відмовився», – розповів Владислав Атрошенко.

Виконавчий комітет міської ради підтримав рішення виділити підприємству АТП-2528 більше 8 мільйонів гривень на закупівлю спецтехніки. В цю суму входить і покупка багатофункціонального евакуатора, який буде в них на балансі. Про це Суспільному повідомив директор підприємства, Руслан Волок.

Також у місті з’являться інспектори з паркування.

За словами прес-офіцера управління патрульної поліції області Віталія Копистка, в законі про паркування дійсно передбачені інспектори. Вони мають бути держслужбовцями, щоб виконувати свої обов’язки у правовому полі. Щоб евакуювати авто, воно повинно дійсно перешкоджати проїзду, пояснив Віталій Копистко.


Поки ж поліція Чернігова співпрацює за договором із підприємцями. Ярослав Блауш співпрацює з поліцією більше 5 років. В нього 3 евакуатори. Каже, середня ціна за евакуацію для поліції 700 гривень, для звичайних викликів – 500. В середньому за тиждень для поліції виконують 2-3 замовлення. Каже, місту потрібен маніпулятор.

Ярослав Блауш, підприємець: «Наш евакуатор відрізняється від маніпулятора тим, що специфічна загрузка автомобіля. Навіть, коли ми приїжджаємо на ДТП чи забирати машину, яка неправильно припаркована, то нам, щоб її загрузити, треба ставити спеціальні пристрої. Якщо буде з маніпулятором і буде мати спеціальний «павук», щоб грузити, то він під’їде і відразу підніме машину і поставить на евакуатор».

Зараз процедура евакуації така.

Віталій Копистко, прес-офіцер управління патрульної поліції області: «Є номер диспетчерської служби. Коли поліцейський телефонує, говорить про те, що потрібна евакуація автомобіля. Оформлюється певний пакет документів. В тому числі і про зберігання цього транспортного засобу, який евакуйовують. Далі транпорт доставляється на спец майданчик».

На штрафмайданчику поліції вартість одного дня простою автівки – 20 гривень. Щоб забрати машину, власник має сплатити також адміністративний штраф і вартість евакуації.

У міськраді розглядають облаштування спец майданчику і на території АТП-2528.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: евакуатор, АТП-2528, неправильна парковка, Владислав Атрошенко, Віталій Копистко, UA: Чернігів

Добавить в: