• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Чи буде повінь цього року?

 

Незважаючи на сніжну зиму великої повені по Чернігову цієї весни не очікується, повідомив керівник міського відділу з питань протидії надзвичайним ситуаціям та цивільного захисту населення Григорій Годун на розширеній нараді в мерії 23 лютого.Григорій Годун, начальник міського відділу з питань протидії НС та цивільного захисту населення ЧМР: «По Чернігову цієї води не буде. ЇЇ «ловитиме» Київ. А ми дивимося по ситуації у Новгороді-Сіверському і річці Сейм, яка скидає воду в Десну. На сьогодні рівень води в Десні становить 246 см над нулем поста. Вихід в заплави – 700, тобто є запас 4,5 м».

Як повідомив Григорій Годун на нещодавній комісії з техногенної безпеки, визначили основні заходи, спрямовані на те, щоб не сталося підтоплення, а також можливість евакуації людей у разі повені.

Григорій Годун, начальник міського відділу з питань протидії НС та цивільного захисту населення ЧМР: «Основне питання зараз стоїть по річці Стрижень. Три ставки у нас заповнені повністю на 100%. Нам необхідно зараз розглянути питання, як скинути цю воду. Деснянське управління повністю провело експертизу і як будуть працювати гідроспоруди. Зауважень майже немає. Вони готові»

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко попередив про можливі негативні наслідки надмірного спуску води.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Тут треба дивитися по всім критеріям, щоб ми Стрижень не залишили без води. Якщо всіма цими заходами захопитися, то ми можемо спустити воду і залишитися з сухим Стрижнем, чого не хотілося б».

«Тримати руку на пульсі» доручив міський голова відповідним службам. Слідкувати за рівнем води і приймати оперативні фахові рішення.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: повінь, Григорій Годун, «Новий Чернігів»

Добавить в: