• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » БГ та «Акваріум» виступили у місті


реклама

БГ та «Акваріум» виступили у місті

 

Чернігів вкотре почув Бориса Гребенщикова. Останній час рок-легенда не оминає наше місто під час гастролей по Україні. І кожного приїзду охочих побувати на концерті «Акваріума» не стає менше. Щоправда, цього разу через карантин були певні обмеження щодо кількості глядачів. Ось вже 49 років пітерська група на сцені, а її лідер БГ не втрачає творчого запалу та своєї привабливості для публіки.У день концерту у фойє театру імені Тараса Шевченка можна було зустріти людей різного віку, навіть приходили сім’ями.

Сет-лист чернігівського концерту складали твори «Акваріума» 90-х, 2000-х років. Прозвучали філософські балади, заряджали публіку пісні в стилі «реггі» та з присмаком «рок-н-ролу». Порадував Борис Борисович також новинками із сольного альбому «Знак Огня», що був виданий минулого року.

Концерт «Акваріума» був дещо схожий на магічний ритуал. Запахи східних пахощів у залі. Піратська бандана на самому БГ та черепи вздовж авансцени. Для чого їх возять з собою музиканти? Можливо, щоб нагадати усім нам про тлінність буття у нинішній час коронавірусу.

Гастролюючи від міста до міста, Борис Гребенщиков не повторюється. Можливо не все, що хотіли почути чернігівці було виконано. Культовим рок-автором написані сотні пісень. Їх співати-не переспівати.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борис Гребенщиков, гурт «Акваріум», драмтеарт, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в: