• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З шифрами, картою і понад 3 км шляху. Професійне свято Дня гідів у Чернігові святкували фотоквестом


З шифрами, картою і понад 3 км шляху. Професійне свято Дня гідів у Чернігові святкували фотоквестом

Своє професійне свято гіди та гідеси, екскурсоводи, екскурсоводки могли відсвяткувати, взявши участь у фотоквесті «Місце в пам’яті міста» від ТІЦ та Управління культури.Олександр Бондар, головний спеціаліст Управління культури та туризму ЧМР: «Там були зашифровані назви церков, але через церковний календар по змінним датам. Треба було знайти ті церкви, які були в Чернігові і які не збереглися до нашого часу, зробити селфі на тому місті, потім відмітити це все у спеціальному маршрутному листі. Далі все це з хештегом #ягід викласти в інтернеті».

Участь взяли 17 людей у 5 командах. До фінішу дійшли 4. Тих, хто правильно відповіли на всі питання, організатори нагородили практичними і брендованими презентами.

Загалом під шифрами були заховані 11 локацій, маршруту близько 3,5 км.

Це не перший пізнавальний квест по місту від організаторів. Наступного разу планують провести до Дня збереження пам’яток архітектури. Він буде загальноміським і з маршрутом в майже 10 км.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фотоквест, День гіда, «Дитинець»

Добавить в: