• Брухт ДальнобойСервис


«Пакунки малюка» - повернулися

Яскраві та наповнені усім необхідним для першого року життя немовляти. «Пакунки малюка», або так звані «бебі-бокси», знову повернулися. Вже понад три тижні, як поновили їх видачу у Чернігівському пологовому будинку. Перерва тривала близько двох місяців. Останні партії «бебі-боксів» пологовий отримував ще восени минулого року.Нинішній «Пакунок малюка» побільшав, став міцнішим і важчим. Вартість одного такого «бебі-боксу» – 5700 гривень. Та для молодих батьків він є безкоштовним. Перелік необхідних речей в ньому цьогоріч розширили і покращили. Тут не тільки одяг для новонароджених, засоби гігієни, підгузки, іграшки, пелюшки, рушнички, матрац та ковдра, а ще й розвиваючий килимок та демісезонний комбінезон – трансформер.

У подружжя Кондратенків декілька днів тому народилася друга дитина – крихітка Аліса. «Бебі-бокс» для сім’ї нині в нагоді, бо містить в собі найнеобхідніші речі. На перші півроку життя маленька Аліса відтепер всім забезпечена.


У пологовому будинку кажуть, матусям, які народили дитинку під час відсутності «Пакунків малюка» і не встигли їх отримати, засмучуватися не слід, адже вони мають змогу забрати свої «бебі-бокси» у відділах соціального забезпечення за місцем проживання.

У Департаменті соціальної політики Чернігівської міської ради пояснюють, за час відсутності «бебі-боксів» у пологових будинках Чернігова, установа видала матусям 111 «Пакунків малюка». Крім того, замість коробки з найнеобхіднішим можлива грошова компенсація. Розмір цієї грошової компенсації становить 3 прожиткових мінімумів для дитини до 6-річного віку, на сьогодні – це 5763 гривні. Грошову компенсацію в обласному центрі отримали 56 осіб.

Нагадаємо, програму одноразової натуральної допомоги при народженні дитини «Пакунок малюка» запроваджено у 2018 році. У липні 2020 року кабмін замінив «Пакунок малюка» одноразовою грошовою виплатою. Нині ж практику дарування дитячих наборів відновили.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Пакунки малюка», Чернігівський пологовий, новонароджені, породілля, «Новий Чернігів»

Добавить в: