• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кондитерка з Чернігова зробила солодку 3D копію Асенової фортеці


реклама

Кондитерка з Чернігова зробила солодку 3D копію Асенової фортеці

 

Пряникові стіни, глазурована черепиця, мармеладові вікна та мох із пряникових крихт. Кондитерка з Чернігова Олена Зіберт зробила солодку 3D копію історичної споруди.Асенова фортеця – це середньовічне укріплення в болгарських Родопах. Залишилася від неї двоповерхова церква XIII століття. Вона дотепер функціонує.

Пряничну копію будівлі кондитерка почала створювати в рамках україно-болгарського змагання кондитерів.

«Я думала, з чим мені краще працювати: із казками чи справжніми об’єктами. Зрозуміла, що хочу зробити копію справжньої будівлі. Ця церква входить у сотню пам’яток Болгарії», – розповідає Олена Зіберт.


Особливість пряникових будинків Олени – мармеладні вікна. У середину будиночку можна помістити світлодіодну гірлянду. Так є відчуття, що хтось всередині запалив там світло.

Олена Зіберт почала робити пряникові будинки 5 років тому. Жінка закінчила безкоштовні курси Україна-Норвегія для військовослужбовців та членів їх родин. Першу серйозну роботу подарувала послу Норвегії в Україні

«Мені подобається робити пряникові будиночки, а не зефір чи цукерки, тому що тут є величезний простір для творчості. З кожними роком будиночки стають складнішими та цікавішими», – розповідає майстриня.

Кондитерка розробила понад сотню оригінальних креслень їстівних будиночків. Усе оформлення вигадує сама.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Зіберт, пряник, Асенова фортеця, кондитер, майстриня, UA: Чернігів

Добавить в: