• Брухт ДальнобойСервис


Україна понад усе!

Йому було 18, коли в Україні розпочалась Революція Гідності. Але юний вік не став на заваді підтримки інтересів Євромайдану. Олексій Кривопиша взяв активну участь у революційних подіях в Києві та Чернігові.Його дитинство припало на часи становлення незалежної України. Із 14 років він у патріотичному русі, брав участь у багатьох акціях на підтримку національної ідеї. На формування патріотичної позиції здебільшого вплинуло батьківське виховання.

Іще навчаючись у виші, юнак твердо вирішує для себе їхати добровольцем на Схід захищати Україну. Вже в червні 2014 року Олексій Кривопиша в складі батальйону «Шахтарськ» пройшов перше бойове хрещення. Під час спроби звільнення села Піски отримує поранення в ногу.

Після реабілітації він вступає до лав 5-го добровольчого батальйону ДУК «Правий сектор» і знову їде на передову. Бере участь у боях за Піски, Авдіївку. У 2016 році він повертається до Чернігова. Тут він став інструктором з тактичної підготовки в Північному Корпусі та активістом Цивільного Корпусу «Азов». А згодом разом із побратимами Національного Корпусу проводить спортивно-виховну й тактичну підготовку хлопців.

Олексій Кривопиша впевнений, нині потрібно якомога більше приділяти уваги національно-патріотичному вихованню молоді. Каже, є багато друзів, однодумців, які воювали разом на фронті й нині допомагають формувати нове покоління патріотів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олексій Кривопиша, патріот, «Новий Чернігів»

Добавить в: