• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нові тарифи у дитячій стоматполіклініці: як до підвищення поставилися батьки?


реклама

Нові тарифи у дитячій стоматполіклініці: як до підвищення поставилися батьки?

 

Запломбувати зуб від 300 до 670 гривень, видалити – 96 гривень, а прийти на консультацію до лікаря – 95. Такі тарифи на платні послуги діятимуть у Чернігівській дитячій стоматологічній поліклініці з 1 квітня. Як до підвищення тарифів поставилися батьки, дивіться у сюжеті.Видалити зуб без анестезії коштуватиме 96 гривень. Анестезію треба буде оплачувати окремо. Консультація лікаря – 95 гривень, а комплексний огляд 242 гривні.

Зробити рентген зубу коштуватиме 41 гривня, розпломбування кореневого каналу – 978 гривень, пломба обійдеться від 300 до 670 гривень.


«Вартість залежатиме від складності роботи. По-перше, це час затрачений на пломбу, з більш простих матеріалів, він менший. І час затрачений на роботу з більш складних і сучасних матеріалів, то там і полірування пломби займає стільки ж часу, як її встановлення», – пояснив директор дитячої стоматполіклініки Віктор Струц.

Нові тарифи на платні послуги у дитячій стоматполіклініці погодили члени виконкому міської ради. Все через те, що грошей, які виділяє Національна служба здоров’я України вистачає покрити третину всіх витрат лікарні.

Зараз поліклініка готується до повторного контрактування з НСЗУ. Якщо сума, закладена на рік, буде достатньою, то оплата за послуги залишиться без змін.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитяча стоматполіклініка, тарифи, Віктор Струц, UA: Чернігів

Добавить в: