• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські надзвичайники відпрацювали пожежні навчання в готелі


Чернігівські надзвичайники відпрацювали пожежні навчання в готелі

Пожежа в чернігівському готелі виявилася умовною. Так надзвичайники відпрацьовували свої вміння і взаємодію.Згідно легенди, в наслідок загорання підвального приміщення, одна людина з персоналу готелю опинилася відрізаною від шляхів евакуації та кликала на допомогу. Працівники викликали пожежників і до їхнього приїзду відключили електропостачання, і проводили евакуацію.

На місце події прибуло два відділення вогнеборців на автоцистернах.


Надзвичайники встановили пожежно-рятувальну техніку на вододжерела. В апаратах захисту органів дихання та зору подали пожежні стволи безпосередньо на гасіння осередку займання і захист суміжних приміщень. Відшукали умовного постраждалого та евакуювали його з небезпечної зони, повідомляє пресслужба ДСНС в Чернігівській області.

Олексій Чалишев, заступник начальника оперативно-координаційного центру УДСНС у Чернігівській області: «Перше питання – дії персоналу під час пожежі. Також було перевірено зовнішнє пожежне водопостачання та відпрацьований документ оперативного реагування. Третім питанням було практичне відпрацювання дій персоналу та особового складу підрозділу під час умовної пожежі в підвальному приміщенні».

Дії особового складу ДСНС в результаті навчання отримали оцінку добре.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: готель, навчання, ДСНС, умовна пожежа, «Дитинець»

Добавить в: