• Брухт ДальнобойСервис


Старшокласники окремо

Більше 12,5 мільйонів гривень із міського бюджету підуть на поточний середній ремонт вулиць Кільцевої, 1-го Травня, Малиновського та Олександрівської. Такі рішення ухвалив у четвер виконавчий комітет міської ради.Також цього року в бюджеті передбачені кошти на 5 нових майданчиків з напівзаглибленими контейнерами для сміття, евакуатор і так званий подрібнювач пеньків. Цей агрегат використовуватимуть на тротуарах, де не можна проводити повноцінне викорчовування.

Окрім іншого, виконавчий комітет затвердив Програму трансформації мережі закладів середньої освіти Чернігова. Згідно з нею, до 2024 року в нашому місті всі вони будуть реорганізовані.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «На сьогодні загальна мережа закладів освіти формується з І-ІІІ ступенів. Це 30 закладів. В майбутньому передбачається, що здобуття освіти має відбуватися у закладах трьох рівнів: початкова школа (1-4 класи), базова середня школа, яка буде називатися гімназія, це 5-9 класи, і ліцеї, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти. Фактично початкова школа має функціонувати як окрема юридична особа, або як структурний підрозділ гімназії».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З 2024 року треба буде ще здавати ЗНО, щоб вступити до ліцею. І вони будуть знаходитися в 4-х окремих приміщеннях, а саме, 1, 12, 15 і 22. Вони стануть ліцеями. Там будуть тільки старші класи».

Реорганізація буде проводитися поступово, аби дати змогу дітям, які вже навчаються у школах, спокійно здобути освіту. Наприклад, деякі заклади протягом найближчих років перестануть набирати 1 та 10 класи, і лише потім їх перетворять на ліцеї або гімназії.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, освіта, «Новий Чернігів»

Добавить в: