• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як вберегти дитину від небезпечного «челенджу»?


Як вберегти дитину від небезпечного «челенджу»?

Цікавий квест чи челендж може обернутися на трагедію. Як це сталося днями у Боярці, де дві семикласниці наковтались пігулок заради «хайпу» в інтернеті. Чернігівка Олена Рум’янцева про ситуацію у Боярці дізналась з новин. Вона мати двох дочок, одна з них навчається у сьомому класі. Своїх дітей Олена змалечку вчить бути обережними з соцмережами. Дочка Олени Ліза про трагічний досвід своїх однолітків чує не вперше.Дві семикласниці з Боярки, за словами очевидців, самогубцями аж ніяк не були. За однією з версій слідства, дівчата брали участь в одному з так званих «челенджів» у соцмережах. Завданням було проковтнути 40 пігулок спазмолітиків і подивитись, що буде далі. Школярки виконали це у туалеті свого навчального закладу. Врятувати вдалось лише одну. Вчителі і шкільні психологи розмовляють з дітьми, наводять подібні ситуації у приклад, і радять батькам налагоджувати з дітьми довірливі стосунки.


Тож, як вберегти дітей від небезпеки в соцмережах? Психологи кажуть, ні в якому разі не намагатися погрозами і заборонами лякати дитину. Натомість необхідно якомога частіше приділяти увагу дітям, цікавитись їх інтересами та вчити відповідальності за свої дії.

Небезпеку соцмереж не варто недооцінювати. Ситуація у Боярці не перша, і, на жаль, не остання. Проте в силах батьків запобігти і уберегти свою дитину. Психологи наголошують, для цього потрібно приділяти їй увагу і будувати довірливі стосунки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: небезпечний челендж, Боярка, діти, підлітки, Олена Рум’янцева, школярі, «Новий Чернігів»

Добавить в: