• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Остання гавань» – нова вистава Молодіжного театру


«Остання гавань» – нова вистава Молодіжного театру

18 лютого на сцені Чернігівського обласного Молодіжного театру передпрем'єрний показ вистави українського актора та режисера Євгенія Сидоренка.Євгеній Сидоренко, режисер-постановник вистави «Остання Гавань»: «Звичайно, кожен вирішить для себе, про що ця вистава. Але для мене, як для режисера, тут дуже цікава є тема обдуманої самотності людини, тобто виваженої вивіреної самотності. Самотність як акт переосмислення свого життя. Про чистоту душі, про поезію душі. Я кажу загальними фразами, але це те, чого в нашому житті реальному не вистачає. Відвертість, кохання. Дві актриси, а решта – актори, тобто можна сказати така чоловіча вистава. Але акторки дуже з темпераментними характерами».

8 героїв сидять, потягуючи напої, в нічному барі на березі океану. Усі події розгортаються навколо головної героїні Леони, котру грає Мирослава Витряховська.

Леона – відверта, брутальна, але чесна і порядна людина. Євгеній Сидоренко каже, вона знає смак краси в житті, і цей смак, красу хоче показати всім присутнім в барі.


На відміну від інших персонажів, які лише кажуть про красу, Леона єдина, хто вирішує щось в своєму житті.

Мирослава Витряховська, акторка Чернігівського обласного Молодіжного театру: «Вона розуміє, що таке честь, повага, кохання, прив'язаність, піклування. Вона захищає людей. Так, вона бунтарка, якщо її принижують, а її в цій ситуації принизили. Леона не може це перенести, і я так само. Це абсолютна споріднена моя роль».

За словами Євгенія Сидоренка, найприємнішою була співпраця з акторами, коли сам процес постановки спектаклю приніс більше задоволення, аніж результат.

Прем'єрну виставу «Остання гавань» глядачі зможуть побачити вже 19 лютого.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Остання гавань», Євгеній Сидоренко, Молодіжний театр, «Новий Чернігів»

Добавить в: