• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Об’єднати, показати і навчити. Студ Drive – новий проєкт для студенства різних вишів


реклама

Об’єднати, показати і навчити. Студ Drive – новий проєкт для студенства різних вишів

 

За цим столом студенти і студентки чернігівських вишів. Студ Drive – новий проєкт Управління культури та туризму міста. В його рамках планують об’єднати студентство з метою продокування нових спільних проєктів в Чернігові.Різний досвід, уміння й бачення світу, а головне – бажання розвивати місто і робити його цікавішим не лише для місцевих, а й для гостей та туристів. Всі прийшли сюди з різною метою, але з нетерпінням чекають початку проєкту.


В Управлінні вже ведуть перемовини з вишами інших міст. Там готові зустрічати чернігівських драйвовців з метою обміну досвідом. До того ж запланували цікаву програму, адже основне завдання «Студ драйву» - об’єднати, показати і навчити. Останнє робитимуть з допомогою тренерів і викладачок вишів.

Корективи в план можуть внести й самі учасники та учасниці. Мінімум в цьому складі вони зустрічатимуться двічі на місяць. Управління культури та туризму Чернігова готове брати їх на практику, навіть якщо спеціальності не відповідають напрямку діяльності, адже головне – бажання долучитися до розвитку Чернігова.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Студ Drive, студенти, «Дитинець»

Добавить в: