• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Практичні заняття перш за все

 

Вони лише студенти, але вже добре знаються на профілактиці ускладнень захворювань органів дихання. Мова йде про студентів Прилуцького фахового медичного коледжу.В період пандемії COVID-19 майбутні медики паралельно з вивченням основного матеріалу приступили до розгляду причин та наслідків коронавірусної хвороби. Одне із таких занять студенти приурочили гострим захворюванням органів дихання.

Практичне заняття студентів включало в себе демонстрацію виконання дихальних вправ та правильного використання інгаляторів та небулайзерів. Познайомилися майбутні медичні працівники і з основними лікарськими засобами для небулайзерної терапії.


Заняття з використання інтерактивних методів навчань для студентів медичного коледжу є дуже важливими. Ба більше, коли вони стосуються найактуальніших тем та умінь.

Одну з найважливих ролей у здобутті професії медика відіграє і матеріально-технічна база.

Наразі ж підготовка майбутніх медиків здійснюється у два способи. У зв’язку із карантинними обмеженнями студенти змушені теоретичні знання вивчати дистанційно, а у коледжі здобувати лише практичні навички.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медичний коледж, студенти, ТК «Прилуки»

Добавить в: