• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «StudDrive» – новий проєкт для молоді


реклама

«StudDrive» – новий проєкт для молоді

 

Креатив для неї все.

Людмила Вигівська навчається на 4 курсі Національного університету «Чернігівський колегіум». Для себе дівчина обрала педагогічну освіту, адже з дитинства хотіла працювати з дітками. Навчання дівчина поєднує з улюбленим хобі – малюванням. Поділитись своїм захопленням з іншими Люда мріє вже давно.Дізнавшись про проєкт «StudDrive» від Туристично-інформаційного центру, дівчина без вагань проходить реєстрацію. Для цього їй потрібно заповнити анкету на сайті за посиланням. А далі – цікаві зустрічі та реалізація ідей. Людмила зізнається, вже має пропозицію щодо свого вкладу у проєкт.

Людмила Вигівська, студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка: «Я можу запропонувати дітям з 6 років, чи навіть менше, прийти на якийсь майстер-клас з малювання. Наприклад, руками. Не потрібно ніяких пензликів чи ще щось. А помалювати руками. Це буде як релакс для дітей, так і творчість».

«StudDrive» - це проєкт, що має на меті об’єднати студентську молодь нашого міста. Передбачені творчі майстер-класи, зустрічі з різноманітними спікерами та цікаві інтерактиви для молоді.

У Туристично-інформаційному центрі кажуть, що планують залучити не тільки студентів та викладачів Чернігова, а й вузи по всій Україні.

Взяти участь у проєкті можуть усі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватись та прийти 16 лютого на першу зустріч у ТІЦ.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «StudDrive», Чернігівський ТІЦ, студенти, «Новий Чернігів»

Добавить в: