• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від 1 лютого стартує реєстрація для участі в ЗНО, цьогоріч його можна скласти з 5-ти предметів


реклама

Від 1 лютого стартує реєстрація для участі в ЗНО, цьогоріч його можна скласти з 5-ти предметів

 

Від 1 лютого стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Оскільки з 2021 року випускники шкіл та закладів профтехосвіти, а це більшість учасників ЗНО, складатимуть державну підсумкову атестацію не з 3, а з 4 предметів, і серед обов’язкових тепер буде українська мова, математика, історія або іноземна мова та 4-й на вибір, відповідно це вплине і загалом на умови тестування.Яніна Тимошенко, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників: «Цьогоріч вперше в сертифікаті буде не 4, а 5 предметів, оскільки математика стала обов’язковою. Навіть, якщо абітурієнт не мав бажання обирати цей предмет, то для того, щоб обрати ті предмети, які йому потрібні для вступу в заклад вищої освіти, додається 5-й предмет в сертифікаті. Відповідно максимальна кількість предметів може бути 5».

Відповідно до оголошеної Міністерством освіти інформації, реєстрація триватиме до 5 березня. Однак подати реєстраційну картку і документи для участі в ЗНО потрібно раніше.

Яніна Тимошенко, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників: «Сама реєстрація триває з 1 лютого до 1 березня. З 1 по 5 березня – 5 днів виділяється для того, якщо абітурієнт має бажання змінити перелік предметів з якихось причин, то ці 5 днів тільки на перереєстрацію. Але в цей період він має отримати на руки сертифікат, і тільки якщо він має сертифікат і може його відправити до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, то тільки в цьому випадку можлива перереєстрація».


Якщо мова йде про випускників освітніх закладів, то реєстраційну заяву можна сформувати самостійно, або у школі чи ліцеї. Повний пакет документів до центру направить сам заклад. Запрошення, перепустки з часом і місцем проведення тестувань передадуть цим же навчальним установам до 30 квітня. Також вони будуть доступні на особистих інформаційних сторінках.

Стартувати основна сесія ЗНО має 21 травня з хімії і тривати до 15 червня, незалежно від епідситуації.

Яніна Тимошенко, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників: «Дата не здвигатиметься. Міністр запропонував декілька варіантів: або ЗНО буде проводитися в тому режимі, який прописали, або буде можливість складати ДПА в стінах шкіл, якщо буде несприятлива епідемічна ситуація. Але все це буде розглядатись в березні на засіданні Кабінету Міністрів, і тільки тоді ми зможемо щось говорити про це».

При цьому зазначається, що у 2021 році під час вступу до закладів вищої освіти, зараховуватимуть результати ЗНО 2018-2021 років.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО, тестування, абітурієнти, Яніна Тимошенко, «Дитинець»

Добавить в: