• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поцілунки, оголені сідниці та інтриги – в облмуздрамтеатрі прем’єра «Небезпечні зв’язки»


Поцілунки, оголені сідниці та інтриги – в облмуздрамтеатрі прем’єра «Небезпечні зв’язки»

Поцілунки, оголені сідниці та інтриги – Чернігівський облмуздрамтеатр презентував нову виставу «Небезпечні зв’язки» за однойменним романом Шодерло де Лакло.Віконт де Вальмон – французький аристократ – цинічний та холоднокровний – пише лист своїй коханій на оголених сідницях іншої. Це сцена з нової вистави Чернігівського облмуздрамтеатру.

Вистава розповідає історію французьких аристократів маркізи де Мертей та Віконта де Вальмона, які плетуть інтриги та грають долями інших. За сюжетом Віконт – звабник, який намагається завоювати свою кохану, вона ж його головний трофей, а паралельно руйнує життя інших.

Головний режисер Андрій Бакіров каже, проблеми, описані в романі 250 років тому, актуальні і сьогодні.

«Передати сучасність проблеми людської: увесь час намагається людина, якась категорія людей, керувати іншими. Керувати свідомістю людини, використовуючи різні методи. Дуже хотілося б, щоб і наше суспільство так само гостро відчувало якісь моменти: що має змінитися, як в першу чергу маємо змінитися ми?»


Головну роль виконує Сергій Лефор. Каже, вистава сповнена символізму – він у грі світла, музичному оформлені.

«Вистава сама по собі технічно складна, є дуже багато технічних моментів, які пов’язані між собою».

Символічно протягом вистави разом із тим, як заплямовується репутація героїв, поступово темнішає і одяг акторів.

«Починається все з таких от світлих костюмів. А завершується от у таких от, ніби з іржею», – розповіла акторка Ірина Лозовська.

Прем’єра вистави відбулася 26 січня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, вистава «Небезпечні зв’язки», UA: Чернігів

Добавить в: