• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Мені дуже не подобається дистанційне навчання». Учні радіють поверненню до школи


«Мені дуже не подобається дистанційне навчання». Учні радіють поверненню до школи

Із локдауну – за парти

25 січня чернігівські школярі повернулися до очної форми навчання. На уроки вийшли як молодші, так і старші класи.«Мне очень нравится учится. Сегодня наконец-то с одноклассниками увиделись».

«На дистанционке намного сложнее, больше домашнего. И рад одноклассников увидеть».

«Мені дуже не подобається дистанційне навчання».

За дорученням міського голови Владислава Атрошенка, Управління освіти міської ради спільно з керівниками навчальних закладів розробили графіки занять окремо для кожного класу. Учні початкових класів приходять до школи як завжди – на 8 годину ранку. А от для дітей 5-11 класів заняття тепер розпочинаються пізніше.

Ольга Шелест, директорка Чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «На сьогоднішній день в школі було складено новий альтернативний розклад, за яким частина предметів все ж таки залишилась на дистанційному навчанні. Тобто це уроки фізкультури, оскільки роздягальні це є напевно такий найбільший осередок скупчення дітей, уроки інформатики – з 5-11 клас, бо вимагають постійного прибирання і обробки всіх поверхонь. Це не можливо зробити на сьогодні в умовах нашої школи. Також уроки мистецтва. Крім того, ціллю нового розкладу ще було і зробити таким чином, щоб діти могли приходити до школи пізніше, не на 8 ранку, щоб зняти навантаження з громадського транспорту».

Основні предмети викладатимуться в школі, розповідає Ольга Шелест. На дистанційному викладанні залишили такі предмети, як образотворче мистецтво, музика, основи здоров’я, трудове навчання, а у старших класах – зарубіжна література, громадянська освіта та трудове навчання.

Вчителі кажуть, що дуже скучили за дітьми. Вони раді побачити учнів в класі, а не на екрані комп’ютера.

Руслана Диментова, вчителька англійської мови СЗСШ №1: «Скільки ми з колегами не спілкувалися, одну й ту саму молитву читали: «Коли це все скінчиться». Ми любимо працювати з дітьми. Не можу сказати, що дистанційна освіта має тільки недоліки, ні. Там дуже багато раціонального. І це теж наше неминуче майбутнє, як частина освіти. Але ми дійсно чекали дітей. Буде все добре. Приєднаємо всі предмети, які на дистанційній освіті, бо вчителі ці теж сумують. Вони приходять звичайно до школи і ходять, зазирають на нас трошки із заздрощами».

Чернігівка Світлана, мати двох школярів. Жінка неабияк задоволена тим, що поновили звичайне навчання. Каже, сьогодні її діти збирались до школи як на свято.

Світлана Донець, чернігівка: «Напевно діти дужче, ніж батьки, радіють. В мене старша дочка у 8 клас ходить, то збиралася якось веселіше і впевненіше, і з таким ентузіазмом, ніж 1 вересня. Дуже скучили за друзями. Тому що навчання це не тільки уроки, навчання та предмети, а це перш за все ще й друзі, спілкування з вчителями, в коридорах. Тому дуже радіють».

Невідомо, як довго триватиме очне навчання. Адже ситуація з коронавірусом залишається складною. Чернігівщина, як і вся Україна, живе за правилами «помаранчевої зони». Поки ж діти навчатимуться за новим графіком та спеціальним розкладом для кожного класу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школярі, навчання, очна форма, освіта, «Новий Чернігів»

Добавить в: