• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Особливий художник встановив рекорд


Особливий художник встановив рекорд

Картина на мільйон. Федір Романов, особливий художник із Чернігівщини, встановив рекорд України. Він за 34 хвилини 59 секунд написав картину в етері одного з центральних телеканалів. Картину малював зубами.Федір переселенець із Донбасу. У 2014 році він разом із сім’єю переїхав жити на Чернігівщину. Придбати житло в Носівському районі допомогли волонтери. Незважаючи на труднощі, чоловік не жаліється на долю.

Федір Романов, художник: «Нет времени скучать за прошлым. Всегда надо смотреть в будущее и развивать себя».

Від народження Федір має серйозну недугу. Через неї в нього не працюють руки і ноги. Обставини життя навчили його чого робити самотужки: одягатися, готувати їжу, мити посуд. Неабиякихзусиль потрібно докласти аби безпечно пересуватися на візку.


Тяга до малювання у нього з дитинства. Закінчив художнє училище в Луганську. Там зустрів свою долю. Олена підтримує його в усьому. Найбільше щастя Федора – його донечка Кіра. Їй він і присвятив свою перемогу, встановивши рекорд.

Здебільшого чоловік пише натюрморти і пейзажі олією. Свої картини і дарує, й продає. Такзаробляє собі на життя.

Завдяки його творам благодійникам вдалося врятувати декількох тяжкохворих дітей. Його сила духу вражає.

У свій 31 рік Федір Романов з оптимізмом дивиться в завтрашній день. Нині він має 2 вищі освіти. І не зачиняється у безнадії, а з упевненістю дивиться у майбутнє і має велике бажання для розвитку та реалізації в житті.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Федір Романов, рекорд, художник, «Новий Чернігів»

Добавить в: