• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині родина врятувала лебідку, яка примерзла до криги


На Чернігівщині родина врятувала лебідку, яка примерзла до криги

Лебідку, яка примерзла до криги на водоймі, врятувала родина з Миколаївки.Віктор працює єгерем. Про лебедя, який застряг у кризі на річці Десна, дізнався від рибалки. Поїхали рятувати разом з дружиною та сином.

Щоб дістатися до птаха і не провалитися під лід, подружжя Борщів взяло з собою лижі, рятувальний жилет, обоє обв’язалися мотузками. Коли змогли дотягнутися до лебідки, зрозуміли, що сама вона з крижаної пастки вже б не вибралася.

«Вона і не тікала, тому що була примерзла».

Лебідку привезли додому, відігріли. Нагодували замоченою у воді пшеницею.


Це другий лебідь за два тижні, якого рятує родина. Першого дістали із місцевої водойми, коли та вкрилася тонким шаром льоду. Щоб дістатися до птаха на човні, Віктор буквально пробивав собі дорогу.

Того ж дня, коли повезли птаха до Менського зоопарку, отримали звістку про лебідку, яка не може вибратися з крижаної пастки.

Врятовану лебідку теж відвезли до зоопарку. Там її оглянув ветлікар.

«Все буде нормально будуть літати. Нема травми, ані у нього, ані в неї. Нормально все з ногами, з крилами. Просто не полетіли, на воду сіли», – сказав під час огляду ветлікар Менського зоопарку Микола Мицук.

Навесні обох птахів планують відпустити на волю.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: крига, річка Десна, порятунок, Миколаївка, UA: Чернігів

Добавить в: