• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перший день у школі: у Чернігові школярі повернулися за парти


Перший день у школі: у Чернігові школярі повернулися за парти

З 25 січня школярі повернулися за парти. У Чернігові учні 1-11 класів навчатимуться за очною формою, деякі предмети вивчатимуть дистанційно. Про це Суспільному сказала директорка школи №20 Наталія Малець. Як діти та батьки сприйняли повернення до школи – дивіться у сюжеті.Локдаун в Україні завершився, але карантин продовжує діяти. Згідно з постановою головного лікаря до шкільних закладів нікого окрім учнів не пускають, ні батьків, ні журналістів.

За словами Наталії Малець, кожен заклад освіти має скласти такий розклад для класів, щоб розвести потоки учнів, не створювати натовп. Щоб діти могли дістатися до школи, скориставшись громадським транспортом у різний час. Учні заходять до школи через різні входи, це також мінімізує контакти між дітьми.

Батьки вимушені пристосовуватися до нових розкладів, але згодні миритися із цим, аби діти ходили до школи.

Через карантин, деякі предмети продовжать викладати дистанційно.


«Предмети оздоровчого циклу та гуманітарно-естетичного напряму викладаються дистанційно. Це образотворче мистецтво, музичне мистецтво, фізична культура та трудове навчання, а також інформатика», – пояснила Наталія Малець.

Вчителі кажуть, вже звикли викладати у заочній формі, тож складнощів не повинно бути.

Ігор Тоцький, вчитель фізкультури сказав, будуть записувати відео із вправами для дітей.

«Урок буде викладатися на шкільному сайті, і буде ділитися на 2 частини – теоретична та практична частини. В теоретичній частині діти зможуть ознайомитись з інформацією про історію розвитку Олімпійського руху, видів спорту. А у практичній частині – у відео зможуть подивитись, як виконується та чи інша вправа. Це важко, але хто хоче займатися – буде займатися», – сказав Ігор Тоцький.

Оцінювати дітей будуть також за відео. Його потрібно буде показати вчителю на перерві або після уроків.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, школа, навчання, учні, Наталія Малець, UA: Чернігів

Добавить в: