• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігівському ТІЦ написали листа до Львова з приводу Дня Соборності


У Чернігівському ТІЦ написали листа до Львова з приводу Дня Соборності

Без масових заходів, але з традиціями. Так Чернігів зустрічає 102-річницю Акту Злуки УНР та ЗУНР.

В День Соборності в Чернігівському ТІЦі написали листа до львівських колег.Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Ми прокладаємо певну таку арочку між 18 і 19 роками, і сьогоденням. Саме цікаве, що задачі сьогодні не змінилися. Ми також виборюємо незалежність, ми також говоримо про суверенітет, як реальний факт, за який ми сьогодні боремось і наші бійці на Сході віддають своє життя. Тому ця акція цікава, інтелектуальна, і вона відкриває все більше історію нашої України».

В тексті йдеться про історичні події на Чернігівщині понад 100 років тому і вітання зі святом.

Туризм – одна з сил для об’єднання і соборності. Ми розумітимемо свою близькість, знаючи історію одне одного, і тоді ворожій пропаганді важче буде нав’язати нам своє бачення.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «Дуже важливо, щоб ми подорожували один до одного, - Львів до нас, ми до Львова, і на Схід України. І розуміли, на скільки ми різні, і наскільки ми єдині, з точки зору того, що в різності наша велика сила української нації».

Саме це одне з основних завдань ТІЦу. Як і те, щоб до Чернігова приїхало якомога більша кількість людей і залишилися задоволені своїм досвідом.

Лист до Львова погасили власним штемпелем, який розробили разом з Укрпоштою. На ньому дата і наш брендів клубок.

День Соборності 2021, через обмежувальні заходи ковіду, вперше святкували багатьма віртуальними заходами. Зокрема, українці долучилися до онлай ланцюга єдності – Київ-Сімферополь. Адже Крим, окуповані Донецьк та Луганськ – це Україна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ТІЦ, лист, Львів, День Соборності, Олександр Шевчук, «Дитинець»

Добавить в: