• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Гончарівському перша окрема танкова бригада готується до відправки у зону проведення ООС


У Гончарівському перша окрема танкова бригада готується до відправки у зону проведення ООС

Танки, БТРи та артилерія – перша окрема танкова бригада готується до відправки у зону проведення ООС. 22 січня на полігоні у Гончарівському провели навчання.Противник прорвав оборону та знищив ротний опорний пункт. Наша піхота перейшла до оборони і зупинила противника. Командуючий прийняв рішення застосувати резерв – танкову бригаду, щоб провести контратаку та знищити загарбників. За такою легендою проходили навчання батальйону першої танкової бригади у Гончарівському. Умови близькі до реальних бойових дій, каже командир частини Леонід Хода.

«Це не показуха, ми навчаємося для себе. Якщо командир відправляє не підготовлений, не навчений особовий склад на війну – це просто злочин, це теж саме вбивство».

На озброєнні в батальйоні танки Т-64 зразку 1985-го року, БТРи та інша броньована техніка. Загалом 37 бойових машин. За словами Леоніда Ходи, техніка не нова та потребує модернізації, але неодноразово бувала в гарячих точках на Донбасі.

По завершенню навчань бійці відправляться в зону проведення ООС.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гончарівське, навчання, ООС, війна, UA: Чернігів

Добавить в: