• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З лупою до кожного пункту та підпункту


З лупою до кожного пункту та підпункту

Перша в новому році, але четверта за рахунком, сесія Чернігівської міської ради 8-го скликання відбудеться 28 січня. Наразі депутати активно вивчають питання порядку денного на засіданнях профільних комісій.Загалом на пленарне засідання виноситься більше 20 проєктів рішень, з них 6 стосуються земельних питань. Тож аби не витрачати час у сесійній залі, у комісіях депутати детально аналізують ці рішення.

Начальник Управління земельних ресурсів міської ради Василь Дмитренко надає обранцям детальну інформацію по кожному пункту проєкту і відповідає на запитання, які у них виникають.


Олександр Шевчук, член постійної комісії ЧМР з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності: «Комісія розглядає зараз цикл земельних питань. Я вважаю абсолютно правильною позицією нашого профільного управління щодо того, що мають платити всі і мають заходити в правове поле. І над цим йде кропітка робота, навіть не однієї сесії, оскільки має випрацюватись певний алгоритм, і щоб всі зрозуміли, що всі мають мати однакові умови».

Тож у питаннях, які стосуються розміру ставки за оренду землі, депутати з кожного пункту рішення визначаються окремо. Відсоток залежить від цільового призначення виділеної земельної ділянки.

Загалом у кожному проєкті кілька десятків пунктів та підпунктів, тож це дуже кропітка робота, яка займає левову частку роботи у комісіях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: засідання, профільна комісія, земельні питання, «Новий Чернігів»

Добавить в: