• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові на Стрижні облаштували трасу для зимового картингу: чи безпечно це


У Чернігові на Стрижні облаштували трасу для зимового картингу: чи безпечно це

У Чернігові автолюбителі облаштували трасу для зимового картингу. Розташована вона біля другої дамби на Стрижні. Про це Суспільному розповів організатор заїздів Олександр Петренко.Зимовий картинг – це окремий вид спорту, який може допомогти водіям легкових авто навчитися контролювати машину на засніжених дорогах та в екстремальних умовах, розповідає Олександр Петренко.

За його словами, товщина льоду на річці дозволяє проводити гонки.

«Десь 12-15 сантиметрів вже нормально, щоб спокійно себе почувати, прийти та вивезти машини, щоб кататись. В контрольних точках, що близько до дамби, деколи не промерзає, то ми обов’язково перевіряємо».

Рятувальники слова Олександра Петренка заперечують. Зі слів речниці управління ДСНС в області Ірини Щукіної, товщина льоду має бути значно більшою.

«Якщо ми говоримо про майданчики для катання, чи то ковзанки, товщу льоду повинні перевіряти самі організатори заходів, але для таких заходів товщина льоду повинна бути не менше 25 см. Якщо ми говоримо про переправу людей на водоймі, то товща льоду повинна бути від 10 до 15 см».

Попри застереження рятувальників, на льодовій трасі люди є.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Стрижень, зимовий картинг, рятувальники, Олександр Петренко, UA: Чернігів

Добавить в: