• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Увага! Шахрайство під виглядом акції від відомої торгової марки


Увага! Шахрайство під виглядом акції від відомої торгової марки

Схема інтернет-шахрайства під виглядом акції відомої торгової марки АТБ з’явилася в Україні. Вже є випадки, коли довірливі громадяни в азарті повідомляли аферистам реквізити та коди своїх пластикових карток. Мабуть, дуже хотілося виграти приз, який пропонували ось на цьому сайті. А в результаті ні виграшу, ні збережень на картці.Микита Мокеєв, територіальний керуючий ТОВ «АТБ-маркет»: «Компанія «АТБ-маркет» офіційно заявляє, що не має жодного відношення щодо шахрайських розсилок у різних меседжерах з приводу розіграшу будь-яких грошових купонів та інших розіграшів, які розсилаються у меседжерах. Будь-які акційні пропозиції є в наявності на офіційному сайті АТБ-маркет.com. А також можна з ними ознайомитись в магазинах нашої мережі».

Шахраї розсилають повідомлення про нібито роздачу призів від імені компанії і можливість швидко виграти купу грошей. Жертва схеми думає, що ризику немає, адже в повідомленні йдеться про добре відому торгову мережу.

Щодня супермаркети АТБ в 24 областях країни відвідує більше 4 мільйонів покупців. Тож довірлива людина натискає на посилання і переходить на створений зловмисниками сайт.

Спочатку все йде добре. Перший виграш в гривнях, перетворюється в другому раунді в доларовий. «Щасливчику» пропонують заплати за обмін валюти на наші гроші. І тут починається. То щось глючить, що некоректно виходить. Словом, шахраї випитують у людини банківські дані. І в лічені секунди знімають всі гроші, повернути які неможливо.

Микита Мокеєв, територіальний керуючий ТОВ «АТБ-маркет»: «Хочу звернутися до наших постійних покупців, а також до всіх українців, дуже обережно ставтесь до розсилок такого характеру. І завжди перевіряйте будь-яку інформацію».

З приводу будь-яких питань можна звертатися на «гарячу лінію» компанії. В АТБ просять своїх клієнтів бути уважними і не брати участь у сумнівних акціях, і нікому не повідомляти свої банківські реквізити.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шахрайство, АТБ, Микита Мокеєв, «Новий Чернігів»

Добавить в: