• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що з приводу об’єднання двох міських лікарень думають члени профільної депутатської комісії


Що з приводу об’єднання двох міських лікарень думають члени профільної депутатської комісії

Дві чернігівські лікарні об’єднуються в один потужний медичний заклад – перша міська приєднується до другої. Відповідне рішення щодо їх злиття розглядатимуть на 4-й сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.Наразі у депутатських комісіях йде обговорення питань порядку денного.

Позиція членів профільної депутатської комісії щодо цієї реорганізації наступна.

Василь Білогура, голова постійної комісії з питань освіти, медицини, соцзахисту, культури, молодіжної політики та спорту ЧМР: «Із тієї інформаціє, яка в мене зараз є, то перше, що хочу сказати, що це питання назріле і важливе для громади. Друге – це надасть можливість акумулювати той ресурс, який є, а це кошти, обладнання. В той же час, вжити заходів щодо покращення надання медичної послуги жителям громади».


Галина Леник, член постійної комісії з питань освіти, медицини, соцзахисту, культури, молодіжної політики та спорту ЧМР: «Головне – кадровий потенціал. Кадровий потенціал однозначно не постраждає. Друга міська лікарня більш хірургічного направлення, а перша міська – терапевтичного. Тому, якщо цей потенціал об’єднається в одну структуру, від цього виграють, перш за все, пацієнти. Головна позиція така, що ми думаємо перш за все за пацієнтів, тобто за людей, а люди від цього не постраждають, бо спеціалісти всі залишаються на своїх місцях».

Ольга Малець, заступниця начальника Управління охорони здоров’я ЧМР: «Ми робимо другий крок в реорганізації системи закладів охорони здоров’я. Перший крок – це об’єднання двох дитячих поліклінік. А зараз йде приєднання Чернігівської міської лікарні №1 до Чернігівської міської лікарні №2. Для медичного персоналу це буде означати, що вони будуть працювати в рамках єдиного медичного закладу. Пацієнти, як відвідували за місцем підписання декларацій свої заклади або за звернення на вторинний рівень медичної допомоги, так вони й будуть приходити туди, де можуть отримати свою медичну допомогу. Нічого для пацієнтів не зміниться».

В умовах, коли гроші йдуть за пацієнтом, таке приєднання дозволить зробити єдиний медичний заклад Чернігова більш конкурентоспроможним в умовах реорганізації системи охорони здоров’я. А у чернігівців буде реальна можливість отримати якісну медичну послугу у системі як первинної, так і вторинної допомоги, якою вони зможуть скористатися на базі цих двох лікарень.

Скорочення медперсоналу не планується. Буде лише певна оптимізація у складі адміністративно-господарського апарату, повідомила заступниця начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медичний заклад, члени комісії, думка, «Новий Чернігів»

Добавить в: