• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відновлення навчання в школах і думки мера про локдаун: нарада в міській раді


Відновлення навчання в школах і думки мера про локдаун: нарада в міській раді

Чергова нарада в Чернігівській міській раді розпочалася з того, що мер розкритикував локдаун.

«Все одно як наїстися таблеток наперед, щоб потім не захворіти. Ці таблетки про всяк випадок, вони не допомагають. Яка мета кінцева цього локдауну, важко зрозуміти. Або щоб було на що списати недоопрацювання. Чи обґрунтувати, що чотири мільярди компенсаційних видали підприємцям»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.У міській раді вже готують звернення до Прем’єр-міністра та міністра охорони здоров’я України з пропозицією делегувати повноваження щодо встановлення карантинних обмежень органам місцевого самоврядування. Станом на 18 січня в місті зафіксовано 91 особу, яка потребувала кисневої підтримки, двоє людей перебували на апаратах ШВЛ.

«Зараз менше звертаються люди, тому менше цих обстежень. Жодних відмов щодо обстежень у нас немає. Всі, хто має покази, визначені в стандартах надання медичної допомоги ковідним хворим. Є перелік станів і захворювань, за якими здійснюються ці обстеження. Наші медичні заклади чітко виконують ці стандарти»,- Ольга Малець, заступник начальника управління охорони здоров´я ЧМР.

Говорили і про відновлення навчання в школах. Із 25 січня учнів початкової та старшої школи планують повернути за парти. Окремі предмети викладатимуть дистанційно.

«Ми радилися з управлінням транспорту про те, що пікове навантаження на громадський транспорт – це 8-ма година. І фактично о 8.45 відбувається зменшення навантаження на громадський транспорт. Тому освітній процес ми змістили до 8.30-8.40. Щодо кожного закладу розклад оприлюднено на сайті управління освіти»,- Василь Білогура, начальник управління освіти ЧМР.

Говорили і про новорічні святкування. Мер зазначив, що в більшості українських міст розваги були стандартними.

«Ми вирішили перестрахуватися. Мінімізувати скупчення людей. На наступний рік будемо дивитися, як розвиватиметься епідемічна ситуація. Можливо, зробимо цікавішою центральну нашу…»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також під час наради обговорили ситуацію з тарифами на комунальні послуги.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: локдаун, нарада, Владислав Атрошенко, навчання, Cheline TV

Добавить в: