• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Живі картини» створили у художньому музеї Чернігова


«Живі картини» створили у художньому музеї Чернігова

Як створювали живі картини? Україночка, дама з боа та чорнявка у жабо. Моделі – акторки театру мод. Щоб наблизити до образів 19-го століття акторок одягнули, зробили зачіски та грим. Проєкт назвали «Мода в образотворчому мистецтві». Фотосесію «живих картин» провели в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.Фотопроєкт реалізувала заступниця директора з наукової роботи художнього музею Світлана Демченко спільно з Театром мод.

Онлайн-проєкт був спеціально розроблений для того, щоб мати можливість на онлайн-платформі популяризувати твори образотворчого мистецтва, зокрема виставкового проекту «Мода в образотворчому мистецтві».

«Ми намагаємося якомога більше наблизитися до оригіналів портретів. Стараємося прибрати сучасні тенденції в макіяжі і повернутися саме до класичного макіяжу», – каже Наталія Нечаєва, візажистка.

«Відтворюють образи картин вперше. Відштовхувалися від візуальної схожості моделей та тих речей, які були у наявності у театру мод», – каже Світлана.

Дівчата приміряють різні образи. Комусь дісталось вбрання українки з намистом, а комусь - плаття з корсетом у стилі бідермаєр.

Каріна Астратян приміряє жабо. Їй дістався образ жінки, яка позує художнику у 80-ті роки 19-го століття.

«Жабо – це один з тих елементів чоловічого гардеробу, який з часом відобразився у жіночому вбранні. Це був період, коли застібка жіночого плаття переноситься наперед і для того, аби прикрити цю застібку дуже часто її декорували мереживним красивим жабо на тлі темного плаття», – розказала Світлана.

Марина Гойденко, керівниця Театру мод, додала, що збирали колекцію з бабусиних скриньок: вишиванки, корсетки, спідниці, хустки.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: художній музей, живі картини, UA: Чернігів

Добавить в: