• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Творча майстерня казок повертається. Діти писатимуть казки про Місто Легенд і робитимуть ілюстрації


Творча майстерня казок повертається. Діти писатимуть казки про Місто Легенд і робитимуть ілюстрації

Написати казку про місто легенд, створити ілюстрації та провести екскурсію. У Чернігові 6 лютого стартує «Творча майстерня казок».


Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Творча майстерня казок – це проєкт, який повертається. Минулого року, враховуючи те, що ми жили в карантинних умовах і він не відбувся, то в цьому році ми вирішили, що це достатньо затребувано для дітей. Ті дітки, які закінчили навчання першої майстерні казок, приходять і питають, коли будемо продовжувати. Власне є нова кількість дітей, які з заохоченням чекають на повернення цього проєкту.
6 лютого ми будемо проводити перше заняття. Ми запустили Google-форум, де можна зареєструватися. Наразі вільних залишилось лише 5 місць. Навчання буде тривати протягом 3 місяців.
Якщо говорити про першу майстерню казок, то ми ставили задачу перед дітьми, написати казку про місто легенд. То в цьому проєкті ми уже будемо не лише писати казки, вигадувати історії, події, а і діти самі матимуть змогу робити ілюстрації до своїх казок.
По факту ми будемо мати ще одну невеличку збірку казок від дітей про місто легенд. І ми віримо, що вже в період пасхальних свят, 2 травня, наші діти зможуть показати екскурсію «Рівний рівному». Вони користуються величезним попитом серед малечі. І тоді ця традиція знову ж таки повернеться в місто легенд».

Відео телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Творча майстерня казок, діти, казки, Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в: