• Брухт ДальнобойСервис


Повернення за парти

Після локдауну діти у Чернігові повернуться до школи. Наразі за доручення міського голови у навчальних закладах міста мають розробити чіткий графік уроків, як для початкових, так і для середніх та старших класів.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Навчання повинні починатися не раніше 9-ї години. Наприклад, з 9 до 10, як ви визначитеся. Це повинно бути опрацьовано по кожному навчальному закладу і по кожному класу. А також повинен бути чітко вказаний перелік предметів, які будуть викладатися дистанційно. Задача, яка ставиться, не створювати транспортний колапс, щоб транспорт не став точкою небезпеки передачі захворювання. Тобто, щоб це не було на 8 годину. Бо ми до існуючого навантаження додаємо приблизно 18 тисяч учнів».

Алгоритм дій по кожній школі та класу мають визначити до 19 січня і оприлюднити його на сайті Управління освіти Чернігівської міської ради, акцентував Владислав Атрошенко.

При цьому для 1-4 класів принципово після 25 січня нічого не зміниться.


Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Перша зміна початкової школи буде починатися так, як і починалася до цього. Іншого ми організувати не можемо, бо це пов’язано з організацією харчування. 5-11 класи будуть зміщені в часі. Наразі не готовий вам сказати, але не буде одночасного в усіх закладах початку навчання. Все буде індивідуально по кожному закладу, в залежності від наявності кабінетів».

Як повідомив начальник Управління освіти міської ради, з 11 січня, після зимових канікул, у школах розпочався освітній процес. Усі класи без виключення працюють у дистанційній формі.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Звісно, для початкової школи це досить складно. Проте, зараз ми дивимось, чи є скарги, щоб не було багато домашнього завдання, оскільки можна це все організувати дистанційно. Загалом готуємось до відновлення освітнього процесу у звичайному режимі з 25 січня, коли закінчиться термін дії постанови про оголошення локдауну, і якщо не буде іншого».

Дитячі садочки приймають діток у звичному режимі, повідомив Василь Білогура.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, освіта, школярі, Василь Білогура, «Новий Чернігів»

Добавить в: