• Брухт ДальнобойСервис


Знову до школи

Канікули закінчилися, час повертатися до уроків.Чернігівські школярі з 11 січня знову навчаються – дистанційно. При чому через локдаун по домівках сидять навіть учні 1-4 класів.

Олена Горна, заступниця начальника Управління освіти ЧМР: «В початковій школі організували дистанційне навчання. Вони працювали в тестовому режимі ще до початку канікул. Тому, я думаю, все буде нормально».


За словами Олеги Горної, нюанси організації дистанційного навчання кожен освітній заклад Чернігова визначає самостійно. Процес вже налагоджений. І повідомлень зі шкіл про проблеми в перший навчальний день не було. Для проведення уроків використовуються різні програми, кому яка зручніша. Тільки для підготовки до занять зазвичай використовується Державний портал «Всеукраїнська школа онлайн».

Олена Горна, заступниця начальника Управління освіти ЧМР: «З «Всеукраїнської школи онлайн» використовуються тільки матеріали: підручники, презентації і т.д. Є там готові відеоуроки, які дітки можуть подивитися, за своєю ініціативою або якщо вчитель дає посилання. Але це не та платформа, на якій організовується самонавчання».

Згідно з рішенням педагогічної ради, дистанційне навчання у чернігівських школах запроваджене до кінця локдауну – 24 січня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школярі, навчання, освіта, Олена Горна, «Новий Чернігів»

Добавить в: