• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівська ковзанка відновила роботу: вартість квитків і карантинні правила для відвідувачів


Чернігівська ковзанка відновила роботу: вартість квитків і карантинні правила для відвідувачів

Ковзанка, яку цього року облаштували в міському парку культури та відпочинку, відновила свою роботу. Наразі тут приймають відвідувачів із дотриманням маскового режиму, дистанції та в обмеженій кількості.«За цими нормами 60 осіб. За сьогодні на першому сеансі 10 осіб було. А так до 30. 80 грн дорослий квиток і для дітей – 70 гривень», – Іван Герасименко, контролер квитків на міській ковзанці.

Удень сюди приходять здебільшого діти, а ввечері до розваги долучаються і дорослі.

«Прийшли з внуками в канікулярний період. Діти катаються, щасливі. Прекрасно проведений час. На площі ця ковзанка не зовсім вписувалася, а тут чудове місце», – Наталія Іллівна, чернігівка.

«Привели батька і донечку. На жаль, синочок сидить зараз в онлайн-уроках. Його не змогли взяти. Тому ввечері прийдемо ще й із ним. Дуже гарна ковзанка, але хотілось би, щоб ковзани змінили на кращої якості», – Світлана, чернігівка.

Приїжджають на чернігівську ковзанку й гості з інших міст. Як от пан Григорій, який прийшов сюди з онукою.

«Киянка, в гості приїхала. Але ми не місцеві. З-під Славутича, селище Неданчичі. В Чернігові ще дві сім´ї, діти живуть. То ми і по гостях, і покататися», – Григорій, відвідувач ковзанки.

«Ми приїхали сюди, мені дуже подобається тут кататися. Все подобається – і ковзанка, і як люди катаються, і як мене бабуся вчить», – Анна, відвідувачка ковзанки.

За словами співробітників, найбільше охочих покататися на ковзанці саме у вихідні дні. Чималим попитом розвага користується й у вечірній час.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковзанка, міський парку культури та відпочинку, розваги, Cheline TV

Добавить в: