• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Землю на аукціон. Чернігів готує механізм продажу ділянок


Землю на аукціон. Чернігів готує механізм продажу ділянок

Земельні аукціони.

Владислав Атрошенко доручив підлеглим в найкоротші терміни доопрацювати механізм реалізації таких аукціонів і ввести їх у дію.У такий спосіб планують, наприклад, продавати ділянки під забудову багатоповерхівок, АЗС чи авто мийок.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Давайте ми зробимо це питання публічним. Подивимось, які у нас є ділянки до продажу. Публічно розмістимо інформацію щодо нашого алгоритму дій по виведенню цих майданчиків на продаж. І вперед».

Також Владислав Атрошенко дав завдання знайти і запросити до Чернігова професійну компанію, яка зробить публічний висновок щодо прозорості механізму земельних аукціонів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я би хотів, щоби ми після проведення відповідних робіт, мали, якщо є така можливість, її треба використати, щоб прозорість в земельних питаннях була досліджена цими авторитетними агентствами. І відповідний був публічний висновок».

Ще одне розпорядження міського голови, яке мають опрацювати підлеглі, громадські перевезення. У підприємців закінчуються контракти, і місто має визначитися з подальшим системним вирішенням цього питання.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Що далі у нас відбувається? Далі ми знову з «Рутами» йдемо на тендери? Ми можемо спрогнозувати цю ситуацію?»

Нагадаємо, що аби між міською владою та перевізниками був відкритий, зрозумілий та чіткий діалог, у 2017 році був підписаний відповідний меморандум, який передбачав встановлення системи GPS-моніторингу на міському пасажирському транспорті, оновлення автопарку, переодягнення водіїв в уніформу, чистоту салонів та ввічливе ставлення до пасажирів. Завдяки чому у пасажирів з’явилася можливість відслідковувати рух громадського транспорту, а також частково перевізники придбали нові машини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, земля, Владислав Атрошенко, перевізники, «Дитинець»

Добавить в: