• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Бебі-бокси» розвозять по українських пологових будинках


«Бебі-бокси» розвозять по українських пологових будинках

Малюк є і пакунок для нього буде.

«Пакунки малюка» нарешті везуть у пологові. Коробки із найнеобхіднішим для мами та маляти припинили видавати ще влітку минулого року. Батькам натомість запропонували отримувати гроші. Нині ж зібрані «Бебі-бокси» знову відправляються по всій країні. «Пакунок малюка-2021» дещо здорожчав і побільшав. Що там з’явилося, а що зникло, дивіться у сюжеті.Біля столичного пологового людно – саме час виписування породіль. У люльці мандрує Михайло, що народився 31 числа. У конверті несуть Єсенію, яка відзначатиме уродини 1 січня. Усіх їх з пологового виписують без «Пакунка малюка», але з довідкою.

«Нам дали довідку про те, що ми не отримали «Пакунок малюка» в пологовому».

«Видають довідку для банку про те, що пакунок не отримано. Тобто для того, щоб отримати грошове повернення».

Не грошима, а «Бебі-боксом» їх усіх нагородять вже цього місяця. Натуральні «Пакунки малюка» повертаються. Їх нині активно складають.

«Пакунок малюка» з найнеобхіднішим для маляти та мами стали видавати з осені 2018 року. Але улітку 2020 року «Бебі-бокси» закінчилися, бо тендер скасували. Мінсоцполітики запропонувало альтернативу, і замість пакунка стали видавати гроші. Але щоб усе це оформити батькам потрібно дещо побігати.


Народні ж депутати ще на початку осені зобов’язали повернути натуральні «Пакунки малюка». І от зараз вони повертаються.

«Пакунок малюка-2021» подорожчав і побільшав. Його вартість установили як три прожиткових мінімуми для дитини. Нині це 5 тисяч 700 гривень. Із нього зникли засоби для мам, але побільшало речей для дітей.

Дмитро Довгалюк, співзасновник компанії-виробника: «В півтори рази був збільшений склад, в тому числі з 31 до 47 одиниць був збільшений набір трикотажного одягу, були добавлені якісь розміри. Збільшено у два рази кількість підгузків».

Тепер тут два рушнички і трішки більше іграшок. Їх в окремі пакетики уручну складає пані Катерина.

Це фінансується з державного бюджету, тому пакунки будуть в усіх областях. Екстрено закуповувала цю партію міжнародна організація. Далі ж замовляти тендер має Міністерство соціальної політики. У відомстві уже повідомили, що ж робити, коли пакунків знову не буде.

«Передбачено виплату грошової компенсації на дітей, які народилися в період із 24 жовтня 2020 року по 1 липня 2021 року. У разі неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин».

Із 1 липня батькам уже за законом дозволено обирати: «Пакунок малюка» чи ж гроші за нього. У держбюджеті на пакунок закладено 1 мільярд 400 мільйонів гривень.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Пакунок малюка-2021», «Бебі-бокс», «1+1», «ТСН»

Добавить в: